Слухай онлайн
Політика

Президентське подружжя зустрілося з Герцогом та Герцогинею Кембриджськими

У межах офіційного візиту до Великої Британії Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою зустрілися з членами королівської родини Великої Британії, Герцогом Кембриджським принцом Уїльямом та Герцогинею Кембриджською Кетерін Міддлтон. Про це 7 жовтня повідомили у пресслужбі Офісу Президента.

Це перша аудієнція Президента України Володимира Зеленського у членів королівської родини.

Під час аудієнції Глави Української держави Його Величність принц Уїльям відзначив важливість офіційного візиту Президента України до Великої Британії. Володимир Зеленський наголосив на теплому прийомі, який відчуває українська делегація у Великій Британії, та важливості підтримки міжлюдських контактів.

«Людські контакти завжди найважливіші для країн. Україна та Велика Британія розділяють бачення щодо багатьох питань», – сказав Глава держави.

Під час зустрічі відбувся обмін думками з низки питань міжнародного порядку денного, зокрема щодо екологічних ініціатив, а також двосторонньої взаємодії з питань медичної реабілітації військовослужбовців, гендерної та соціальної рівності, протидії домашньому насильству.

Співрозмовники також обговорили необхідність тісної координації країн світу задля подолання пандемії коронавірусу та забезпечення рівного доступу держав до вакцини у разі її розробки.

Володимир Зеленський запросив Герцога Кембриджського та Герцогиню Кембриджську відвідати Україну з візитом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ