Слухай онлайн
Політика

Президія головного проводу КУНу звернулася до Ющенка та Тимошенко з приводу безпідставного звільнення Миколи Пшевлоцького

Президія головного проводу Конгресу Українських Націоналістів висловила обурення з приводу спроби безпідставного звільнення з посади начальника Головного управління земельних ресурсів у Львівській області Миколи Пшевлоцького — заступника Голови Конгресу Українських Націоналістів, голови Львівської обласної організації КУН, депутата Львівської обласної ради, секретаря депутатської комісії облради з питань агропромислового комплексу, — повідомили «Гал-info» у прес-службі КУНу.
«Такі дії Держкомзему України Конгрес розцінює як намагання усунення від влади фахівців, патріотів України з метою призначення осіб, які б своїми діями сприяли дерибану землі. Микола Пшевлоцький досконало володіє проблемами правового та технологічного забезпечення регулювання земельних відносин, земельної реформи, має для цього необхідний досвід та організаторські здібності», — ідеться у заяві.
«Звертаємося до Президента України Віктора Ющенка та прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням особисто втрутитися у ситуацію і не допустити безпідставного звільнення заступника Голови Конгресу Українських Націоналістів Миколи Пшевлоцького із займаної посади», — ідеться у заяві.
Нагадаємо, Миколу Пшевлоцького було звільнено 7 березня, як зазначається в наказі Держкомзему, «за згодою сторін». Вчора відбулося представлення нового начальника управління земельних ресурсів у Львівській області Дмитра Завтура, депутата Київської обласної ради від БЮТ.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ