Президія Львівської облради відмінила проведення урочистої сесії ЛОР 14 жовтня
Слухай онлайн
Політика

Президія Львівської облради відмінила проведення урочистої сесії ЛОР 14 жовтня

На сьогоднішньому засіданні президії Львівської обласної ради 12 голосами проти 4 було прийнято рішення про відміну проведення урочистої сесії ЛОР 14 жовтня з нагоди 64-ї річниці створення УПА та свята Покрови.
  Таке рішення було прийнято, аналізуючи звернення голови братства ветеранів ОУН-УПА Олеся Гуменюка до заступника голови ЛОР Івана Деньковича. Як розповів „Гал-info” Іван Денькович, Олесь Гуменюк дійсно звертався до нього з проханням не проводити урочистої сесії 14 жовтня, оскільки всі вояки УПА будуть задіяні у відзначенні 64-ї річниці від створення УПА та в інших заходах, зокрема в урочистій академії в Оперному театрі, котра відбудеться з ініціативи ЛОДА.
Як доповів під час президії керівник управління внутрішньої політики ЛОДА Святослав Шеремета, ЛОДА планує в рамках відзначення 64-ї річниці від створення УПА провести низку заходів, серед яких: свята літургія, урочиста хода проспектом Свободи, концерт повстанських та стрілецьких пісень у центрі міста, урочисте віче й урочиста академія та святковий обід для вояків УПА. За пропозицією голови облради Мирослава Сеника звернення до Президента України, яке планувалось прийняти на урочистій сесії в суботу, 14 жовтня, можна буде прийняти в рамках чергового пленарного засідання, як і рішення про відзначення 943 учасників бойових дій УПА грошовими преміями, фінансованими обласним бюджетом. Пропозиція голови ЛОР членами президії була підтримана.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...