Слухай онлайн
Cуспільство

Про те, як приватизувати житло та отримати дозволи на будівництво, львів’яни можуть дізнатися з інформаційних карт

Управління «Секретаріат ради» ЛМР видало два нові видання серії «Інформаційні карти для львів’ян». В цих виданнях можна довідатися покроковий порядок дій мешканців, які хочуть приватизувати житловий фонд чи отримати дозвіл на будівництво чи реконструкцію. В додатках до примірників подано перелік пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації, взірці заяв, перелік необхідних документів для отримання дозволу, термін розгляду питання, контакти працівників, відповідальних за проведення процедури установ, перелік ліцензованих організацій, які надають послуги мешканцям Львова, контакти організацій, які отримали ліцензії на виконання земельно-кадастрових робіт та інше. В додатку до інформаційної карти про отримання дозволу на будівництво розміщено карту історичного ареалу та зон регулювання забудови Львова – про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
«Минулого року ми видали перших 4 збірники процедур отримання дозволів, по які найчастіше звертаються у Львівські міську раду мешканці, і побачили, що такий проект для міста є потрібним. На відміну від суб’єктів підприємницької діяльності, мешканці менше поінформовані, як отримати дозвіл, які документи і куди нести. Це часто призводить до порушення чинного законодавства, або довготривалого ходіння по кабінетах. Інформаційні карти видані, щоб запобігти цьому», - повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Любомир Зубач.
Інформаційні карти розробляли спеціалісти експертно-аналітичного відділу управління «Секретаріат ради». Отримати такі збірники вже сьогодні можна в управлінні «Секретаріат ради» та в адміністративно-господарському управлінні. Наступним кроком є розповсюдження збірників у райадміністраціях, ЛКП та інших найбільш доступних для львів’ян місцях.
«Таким чином ми ставимо собі за ціль зробити доступним для кожного мешканця міста проходження процедур у Львівській міській раді, скоротити на це час та допомогти отримати дозвіл», - повідомила начальник експертно-аналітичного відділу управління «Секретаріат ради» Наталя Алєксєєва.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ