Слухай онлайн
Cуспільство

Про заміну керівника «Львівтеплоенерго» треба думати вже зараз – депутат Бас

Проблеми працівників Львівтеплоенерго залишаються невирішеними, а напруга в колективі замість того, аби спадати, навпаки – зростає. Відтак, керівнику підприємства треба дати догану та, не чекаючи закінчення опалювального сезону, думати, ким його замінити. Про це заявив керівник фракції партії «Реформи і Порядок» у ЛМР, член комісії з вирішення конфліктної ситуації на Львівтеплоенерго Олег Бас.

 

«Конфлікт загострюється. Намагання нашої комісії стабілізувати ситуацію та примирити керівництво із колективом підприємства зводяться нанівець. На жаль, керівник Львівтеплоенерго пан Іванів так і не зрозумів, що йому необхідно змінити своє ставлення до працівників, йти на кроки, які би знизили напругу в колективі. Доля звільнення Іваніва вирішуватиметься по закінченню опалювального сезону. Однак я вважаю, що вже зараз треба йому винести догану і думати про реальну заміну керівника на підприємстві. Ситуація складається так, що нинішній керівник реально працювати на своїй посаді не зможе, він не та людина, котра могла би очолити великий колектив і зрозуміти його проблеми», - наголосив Олег Бас.

 

Він також зазначив, що показники роботи Львівтеплоенерго останнім часом аж ніяк не покращились – заборгованість за спожитий газ ростуть, понаднормові втрати теж збільшились.  «Підприємство не почало працювати краще. Навпаки – його робота погіршилась. Окрім того, зараз ми маємо ще більшу загрозу – конфлікт в колективі може призвести до того, що багато працівників можуть просто звільнитись. Ті самі токарі, зварювальники, котрі мають великий досвід роботи на підприємстві напишуть заяви. Для цього є всі передумови - вимоги керівництва непомірні, зарплати низькі і нічого не робиться для покращення стану підприємства», - констатував Олег Бас.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");