Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Проблем не було коли функціонувала стара трамвайна колія на площі Ринок, а зараз створюється проблеми коли буде прокладена безшумна трамвайна колія –Качур

Проблем не було коли функціонувала стара  трамвайна колія на площі Ринок, а зараз створюється проблема коли буде прокладена безшумна колія. Про це сказав міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України Павло Качур на засіданні організаційного комітету з підготовки відзначення 750 – річчя заснування Львова.
За його словами, якщо кошти з державного  бюджету (у рамках святкування 750 – річчя м. Львова)  виділені, і їх потрібно освоїти оскільки на наступний рік  не використані кошти повертаються до бюджету. «Коштів нема – погано, кошти є – також погано. Трамвайна колія роками функціонувала на площі Ринок не було проблем, коли виділені кошти на встановлення нової безшумної колії створюються проблеми.» - сказав Павло Качур.
На думку Павла Качура, оптимальними місяцями для освоєння державних коштів – літні місяці, в жовтні - листопаді  кожна гривня знецінюється на 30%, тому  ремонтні роботи мають проводитися літом. Також потрібно розділити кошти на проектно-підготовчі роботи та будівельно – роботи. «Тому зараз виникають проблеми по площі Ринок, що кошти виділені, а проектно документації не було» - сказав він.
Як повідомляло «Гал-info»  голова Координаційної ради Львівського представництва ГМ «Опора» Андрій Шевців звернувся з відкритим листом до в.о. віце-прем’єр міністра України В’ячеслава Кириленка в якому просить зупинити роботи, які ведуться у зв’язку з підготовкою до святкування 750-річчя м. Львова в центральній частині міста на площі Ринок, площі Катедральній та вул. Руській, пов’язані з прокладанням  трамвайної колії та заміною інженерних мереж.. За  словами Андрія Шевціва, роботи ведуться з порушенням чинного пам’ятко-охоронного законодавства, зокрема п.3 ст.32; ст. 35, 36, 37 Закону України «Про охорону культурної спадщини». Під час виконання  робіт у північній частині пл. Ринок, без відповідного проведення археологічних та архітектурних досліджень, екскаваторами брутально знищили археологічно-культурний шар. Окрім того, було частково зруйновано склепіння підвалів ринкових кам’яниць при прокладанні мереж дощової та побутової каналізації. Не зважаючи на наявність у північній частині залишків колишнього Ринкового кварталу, поверхню площі накрили бетонною подушкою, з метою створити автомобільну стоянку.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ