Слухай онлайн
Політика

Професор Янукович пообіцяв привести до влади високоосвічених людей

Кандидат у Президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович обіцяє, що у випадку якщо буде обраний Президентом, він відновить дію державних програм з розвитку транспортної галузі. Про це він сказав на всеукраїнських зборах учасників громадського об'єднання «Українська транспортна спілка» (УТС) у Києві.

«До влади прийдуть високоосвічені і професійні люди, і ми відновимо всі ці галузеві програми, які були прийняті. Ми переглянемо їх з точки зору теперішньої ситуації в країні, тому що країна зараз наполовину зруйнована», - сказав він.

Лідер Партії регіонів додав, що раніше різні уряди розробили близько 100 таких програм у різних галузях.

«Більше як 100 державних програм, які в різні часи були напрацьовані різними урядами за участі громадських галузей, представників різних галузей, не виконуються», - сказав Янукович.

Також він розкритикував призначення на керівні посади в транспортній галузі некваліфікованих людей.

«Безсистемний підхід у формуванні кадрів, кадрова політика, коли до управління галуззю приходили недосвідчені люди, які ніколи в своєму житті не стосувалися тих проблем, які вони взялися вирішувати, призвела до цієї ситуації в транспорті», - сказав Янукович.

Політик зауважив, що він добре розуміє ситуацію, що склалася в транспорті, тому що вона прямо залежить від ситуації в економіці та промисловості.

«Я добре розумію, що внутрішній стан економіки впливає на роботу транспортної галузі прямо пропорційно», - зазначив він.

Він сказав, що кошти потрібно направляти в реальний сектор економіки, для відновлення економіки, передає Обком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ