Слухай онлайн
Cуспільство

Професору з Польщі Станіславу Заборняку вручили диплом Doctor Honoris Causa ЛДУ ФК

У середу, 10 лютого у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася урочиста церемонія вручення Диплома «Doctor Honoris Causa» докторові наук, професору з Польщі, Станіславові Заборняку, – повідомили в прес-службі ЛДУФК.

 

На урочистість прибули Гжегож Опаліньскі – Генеральний консул Республіки Польща у м. Львові, Станіслав Вільчиньскі – президент м. Островца Свєтокшискєго; Ян Пушала – староста повіту Лімановскі; Адам Ольхович – уповноважений Польського футбольного союзу з підготовки до Євро-2012; Казимір Ободиньскі – президент Європейської Академії розвитку Єврорегіону Карпат.

 

Серед численних наукових праць Станіслава Заборняка – науковий трактат «Фізична культура українського народу на польських землях (1868 – 1939 р.)» (Жешув 2007). У цьому дослідженні розкрито справді невідому сторінку про участь українців у розвиткові фізичної культури на теренах Австро-Угорщини, а згодом і другої Речі Посполитої.

 

Заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів щиро подякував панові Заборняку за його дослідницьку працю, що доповнює спортивну історію Львівщини.

 

«Будуймо майбутнє разом! – закінчив свою промову Станіслав Заборняк. – Сподіваємося, що співпраця допоможе не лише нашим навчальним закладам, а й нашим державам впевнено іти до «Євро-2012».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");