Профспілки працівників ЛКП пікетуватимуть Ратушу якщо Садовий стане на бік популістів
Слухай онлайн
Cуспільство

Профспілки працівників ЛКП пікетуватимуть Ратушу, якщо Садовий стане на бік популістів

Голова Львівської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства Богдан Козло та голови профспілкових  організацій ЛКП „Львівтеплоенерго”, ЛКП „Львіводоканал” та ЛКП „Львівелектротранс” заявили, що будуть пікетувати Львівську міську раду, якщо Андрій Садовий підтримуватиме позицію громадських організацій і політичних партій, які пропагують несплату за комунальні послуги через підвищення їх вартості.
„Дійшло до того, що в ощадкасах стоять люди, які підбурюють мешканців міста не сплачувати за комунальні послуги”, - стверджує Богдан Козло.
Богдан Козло звернувся з відкритим листом до міського голови, прокурора міста Львова і начальника обласного управління СБУ з відкритим листом, в якому стверджує, що керівники низки громадських організацій, серед них Громадський форум Львова, Асоціація платників податків, ЛО „Пора” займаються популізмом і дезінформацією населення. Зокрема, з їхнього боку звучать заклики не платити за надані послуги, що значно підвищить можливість аварійної ситуації у місті в зимовий період.  У випадку дій, спрямованих на дестабілізацію комунальних підприємств, профспілка виступить на боці трудових колективів і залишить за собою законне право вдатись до рішучих дій, зокрема до масових акцій протесту, - зазначено у відкритому листі.
„Працівники відповідних ЛКП теж є мешканцями Львова і виборцями, яким також обіцяли стабільність і гарантії. Ми хочемо їх отримати – стабільне керівництво і стабільний колектив. Ми не хочемо, щоб фахових керівників замінили на популістів, які в цій справі нічого не тямлять. На наступний рік в проекті держбюджету передбачено близько 7 мільярдів гривень на програми реформування підприємств житлово-комунального господарства, і в нас є фахівці, які зможуть їх розробити і втілити. Це потрібно не тільки нам, а й мешканцям міста. Оскільки в разі фахового використання цих коштів значно покращиться якість їх надавання”, - стверджує Богдан Козло.
   Членами профспілок  ЛКП „Львівтеплоенерго”, ЛКП „Львіводоканал” та ЛКП „Львівелектротранс” є 7 000 осіб. Загалом в профспілкові організації житлово-комунального господарства входить 18 000 осіб.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...