Слухай онлайн
Політика

Процедура звільнення Пшевлоцького відбувалася із грубим порушення чинного законодавства — заява МДГ «Нова Галичина»

Міжфракційна депутатська група «Нова Галичина» висловлює своє обурення з приводу звільнення Миколи Пшевлоцького з посади начальника управління земельних ресурсів у Львівській області. Про це «Гал-info» повідомила прес-секретар МДГ „Нова Галичина” Ірина Чуян.
«Вважаємо, що процедура звільнення відбувалася із грубим порушення чинного законодавства та будь-яких моральних засад. Повідомлення першого заступника голови Держкомзему про підписання наказу за згодою сторін не відповідає дійсності, оскільки Микола Пшевлоцький не писав заяви на звільнення та на даний момент перебуває на лікарняному. Більш того, Миколі Пшевлоцькому не було висунуто будь-яких претензій із приводу його роботи на займаній посаді
Подив також викликає відсутність будь-якого погодження кандидатури Дмитра Завтура із головою Львівської облдержадміністрації та депутатським корпусом Львівської обласної ради. У такій ситуації не можна розраховувати на плідну співпрацю на користь Львівської громади.
Призначення депутата Київської обласної ради в. о. начальником управління земельних ресурсів у Львівській області Дмитра Завтура також викликає немало запитань. Зокрема, у зачитаній першим заступником Держкомзему автобіографії останнього привертає увагу факт навчання у школі ФСБ у Москві та не вказано на будь-який досвід роботи у сфері земельних ресурсів.
 Вважаємо неприпустимим нехтування професійної придатності на користь політичної доцільності та підкилимної гри. Закликаємо усі сторони до виважених кроків задля запобігання конфліктних ситуацій у Львівській області», — ідеться у заяві.
Нагадаємо, Миколу Пшевлоцького було звільнено 7 березня, як зазначається в наказі Держкомзему, «за згодою сторін». Вчора відбулося представлення нового начальника управління земельних ресурсів у Львівській області Дмитра Завтура, депутата Київської обласної ради від БЮТ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ