Слухай онлайн
Економіка

Протягом кількох днів бюджетний процес на Львівщині буде завершений

«На 5 січня вже затверджено 17 із 30 районних та міських бюджетів. Сподіваюся, що протягом кількох днів ми завершимо бюджетний процес в області», - зазначив 6 січня під час прес-конференції голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.

Розповідаючи про бюджет Львівщини на 2011 рік, керівник області зауважив, що він базується на оновленому Бюджетному кодексі та прийнятому Податковому кодексі, якими закладені зміни, пов'язані з децентралізацією місцевих бюджетів. Особливо це стосується бюджетів місцевого самоврядування.

«Показники за доходами надзвичайно напружені, амбітні, але завдяки спільним зусиллям реальні до виконання. Обласний бюджет збалансований, залишаються стабільними всі соціальні видатки, а також видатки за захищеними статтями, - зауважив Михайло Цимбалюк. - У бюджеті знайшло відображення продовженої Урядом політики підвищення соціальних стандартів і, зокрема, щодо запровадження збільшених розмірів мінімальної заробітної плати; індексації заробітної плати; збільшення прожиткового мінімуму. Збільшуються видатки на виплату державних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, пільги та субсидії населенню за кошти державного бюджету».

«Новий бюджет на 200 млн. грн. перевищує обсяг минулорічного На всі галузі виділено більше коштів. Лише статті, що стосуються видатків управлінського апарату скорочені», - розповів голова ОДА.

«Депутати обласної ради продемонстрували професійний підхід до формування бюджету Львівщини на 2011 рік. Найбільші дискусії точилися в комісіях облради. Ми вийшли на консолідоване рішення і прийняли бюджет», - розповів Михайло Цимбалюк.

Крім цього, керівник області розповів, що облдержадміністрація проаналізувала реалізацію обласних програм. «З'ясувалося, що багато з них неефективні, - зауважив Михайло Цимбалюк. - Ми вирішуватимемо спільно з керівництвом обласної ради чи фінансувати їх надалі». Як приклад голова ОДА навів обласну програму підвищення родючості землі. «На цю програму освоєно значні кошти, проте жодного результату це не дало. Є також питання до програми, що стосується берегоукріплення», - додав Михайло Цимбалюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ