Слухай онлайн
Cуспільство

Протягом трьох тижнів львівські фахівці з енергозбереження матимуть змогу пройти стажування в Америці

Сьогодні, 16 травня 2006 року, у Львові презентовано програму агенції США з міжнародного розвитку „Громадські зв’язки”. Американська агенція Міжнародного розвитку у рамках програми «Громадські зв’язки», яка працює з 1996 року, планує провести стажування фахівців і науковців зі Львова в Америці за напрямком «Енергозбереження». За цією програмою вже проходило стажування понад 3,5 тисячі українців. Про це під час прес-конференції повідомив координатор програми у Львові Семен Расін.

  Протягом трьох тижнів група фахівців зі Львова за системою обміну досвідом буде проходити стажування на різних підприємствах і структурах, що займаються питаннями енергозбереження та енергоресурсів в Америці. Всі витрати, пов’язані з виїздом та проживанням під час стажування, покриваються американським урядом. Прийом документів проводиться виключно до 8 червня поточного року. За результатами співбесід і відповідно до поданих заяв буде обрано 15 півфіналістів, проте лише 10 з них матимуть змогу поїхати до Америки.
Основна мета таких поїздок-стажувань -  налаштування зв’язків між громадами різних країн, об’єднаних спільними інтересами та напрямком праці.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");