Слухай онлайн
Cуспільство

Прикордонники застави „Смільниця” укотре затримали нелегалів з Молдови

19 вересня інспектор прикордонної служби застави «Смільниця» Мостиського загону у місті Хирів Старосамбірського району затримав двох громадян Молдови.
В одного з них при собі виявили внутрішній паспорт, міграційні картки в обох відсутні. У результаті  фільтраційних заходів було встановлено, що ці громадяни мали намір незаконно перетнути українсько-польський кордон і  надалі таким же способом потрапити до Німеччини. Про це „Гал-іnfо” повідомили в прес-службі Західного регіонального управління державної прикордонної служби України.
Нагадаємо, за 8 місяців цього року органами охорони державного кордону Західного регіонального управління затримано за незаконний перетин кордону 2 995 осіб, з них нелегальних мігрантів – 2616 осіб. На кордоні з Польщею затримано 509 порушників кордону, з них нелегальних мігрантів – 399 осіб, на кордоні із Словаччиною – 2153 порушника кордону, з них нелегальних мігрантів – 2 078 осіб. На угорській ділянці кордону затримано 159 порушників кордону (нелегальних мігрантів – 106 осіб).
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");