Прикордонники затримали росіянку трьох молдаван та трьох грузинів за порушення правил перебування іноземців на території України
Слухай онлайн
Cуспільство

Прикордонники затримали росіянку, трьох молдаван та трьох грузинів за порушення правил перебування іноземців на території України

9 березня прикордонний наряд застави „Княгиня” Чопського загону на залізничній станції Сіль затримав в адміністративному порядку громадянку Російської Федерації за порушення правил перебування іноземців на території України. Документи у затриманої відсутні.
Прикордонний наряд застави „Ужгород” затримав в адміністративному порядку за 400 метрів від лінії державного кордону 3 громадян Молдови. Оскільки будь-які документи у громадян Молдови відсутні, наразі проводиться процедура встановлення особи та з’ясовуються причини перебування в контрольованому прикордонному районі.
Прикордонний наряд застави „Паладь Комарівці” Чопського загону за 100 метрів від лінії державного кордону затримав в адміністративному порядку 3 громадян Грузії за порушення правил перебування іноземців на території України. У громадян Грузії при собі є закордонні паспорти, у міграційних картках місцем перебування зазначено м. Харків. Про це повідомила Тетяна Герасимчук, прес-секретар Західного регіонального управління ДПСУ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...