Присягу курсантів Львівського університету безпеки життєдіяльності прийматиме Віктор Балога
Слухай онлайн
Cуспільство

Присягу курсантів Львівського університету безпеки життєдіяльності прийматиме Віктор Балога

23 вересня на присягу курсантів Львівського університету безпеки життєдіяльності прибуде міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога. Про це „Гал-info” розповів керівник прес-служби Антон Крук.

Попередньо планується, що присягу курсанти прийматимуть на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а після цього відбудеться прес-конференція за участю міністра.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності розпочав свою історію з невеликого навчального закладу - Київських курсів удосконалення офіцерського складу  пожежної охорони МВС СРСР, які були створені в жовтні 1947р. в м. Києві на базі першої сержантської школи УПО УМВС Київської області з терміном навчання 10 місяців (профілактики) і 15  місяців (командири відділень) загальною чисельністю 100 слухачів.
З 4 по 10 травня 1954р. Київське  ПТУ було передислоковано в м. Львів і, відповідно до наказу МВС СРСР, перейменовано у Львівське ПТУ МВС СРСР.
Розпорядженням Кабінету Міністрів  України за № 245 від 21 червня 2001р. “Про реорганізацію Львівського ПТУ МВС  України у Львівський інститут пожежної безпеки  МВС України “ було створено інститут.
За час існування навчального закладу здійснено 81 випуск спеціалістів  денної та заочної форм навчання загальною кількістю біля 16 тисяч чоловік.   Випускники несуть вогнеборчу службу в Україні та в усіх регіонах країн Співдружності: серед них - 30 генералів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...