Слухай онлайн
Політика

Приватизаційні питання треба перенести на наступну сесію ЛОР, щоб вивчити їх відповідність Указу Президента, — Олег Паска

Майнові та приватизаційні питання, які виносяться на сесію Львівської обласної ради у вівторок, мали би бути перенесені на наступну сесію Львівської облради, щоб був час вивчити їх на предмет відповідності до Указу Президенту України № 200/2008 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 лютого 2008 року «Про забезпечення національних інтересів і національної безпеки у сфері приватизації та концептуальні засади їх реалізації». Таку думку у коментарі «Гал-info» керівник фракції «Наша Україна» у ЛОР Олег Паска.
За його словами, сьогодні є останній робочий день тиждень, а вже у вівторок буде сесія облради, а відтак немає практично можливості вивчити ці проекти рішень: «Цілком зрозуміло, що обговорення Указу Президенту буде прямо на сесії облради, хоча в Указі ідеться про державне майно, але це стосується і майна комунальної власності. Тому було б цілком логічно та доцільно перенести питання на наступну сесію ЛОР на 18 березня, або на наступну, щоб просто був час їх переглянути на відповідність”.
Нагадаємо, раніше депутати вирішили перенести розгляд цих питань на пізніший термін, мотивувавши це потребою детальніше вникнути у їхню суть. Загалом, з ряду причин, зокрема, непрозорості, ці питання не знаходили підтримки у депутатського корпусу ще з кінця 2007 року.
Сьогодні, 7 березня, Ющенко підписав Указ № 200/2008 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 лютого 2008 року «Про забезпечення національних інтересів і національної безпеки у сфері приватизації та концептуальні засади їх реалізації».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ