Слухай онлайн
Політика

Призначення Табачника – удар для Львівщини, – експерт

Для галицького виборця та націонал-патріотичних сил настали тяжкі часи, вважають експерти, оцінюючи склад нового уряду. Думки експертів, однак, різняться щодо тривалості функціонування Кабміну.

Найбільший подив львівських експертів, з якими вдалося поспілкуватися, викликає призначення таких фігур як: Дмитро Табачник, Нестор Шуфрич та Василь Цушко. «Склад несподіваний, який підтверджує, що Віктор Янукович за п’ять років не змінився, в тому числі й у питанні євроінтеграції», зауважив директор Інституту політичних технологій Олег Процак.

При чому найбільшим «ударом» для Львівщини експерт назвав призначення Дмитра Табачника. «Це людина, яка має «пориви» до змін у важливих для західного регіону сферах: змісту історії країни, мови, освіти та культури, яка вмить може перекреслити всі здобутки за останніх п’ять років», – каже Процак.

Проблема ще й у тому, що прем’єр-міністр Микола Азаров – це, на думку аналітика, повернення до політики підтримки великого бізнесу. «Оскільки на Львівщині переважає малий та середній бізнес, то відповідно ним ніхто не опікуватиметься», - спрогнозував Процак.

Директор Інституту політичних технологій не виключив і повернення силового варіанту: митниця, податкова і міліція – все під контролем. «Малий бізнес працюватиме на догоду великому, який приходитиме з пропозиціями від яких важко буде відмовитися. Виглядає все сумно і песимістично», – каже Процак. Водночас політолог припустив, що в перших півроку Львівщину можуть «засипати подарунками».

Якщо Процак відводить уряду часу лише до листопада, коли мають відбутися місцеві вибори, то політолог Юрій Шведа переконаний, новий Кабмін і коаліція пропрацюють до наступних парламентських виборів. Шведа вважає, що не слід оцінювати національний уряд з регіонального інтересу, адже Львівщина вже мала і «свого президента», і міністрів - вихідців з області. «Але позитиву від цього не відчула», – вважає Шведа, передає Німецька хвиля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...