Слухай онлайн
Cуспільство

Псевдоінспектор ДАІ й після звільнення виходив на „патрулювання”

Прокуратурою Львівської області в поточному році проведено перевірки щодо стану виконання постанов судів в адміністративних справах про позбавлення водіїв, які перебували за кермом у нетверезому стані, права керуванням транспортними засобами.
Як засвідчили результати перевірок, зловживання працівниками міліції своїми службовими обов’язками є непоодиноким явищем. Зокрема, під час проведення перевірок по виконанню судових постанов одного із районних судів м. Львова встановлено, що працівник міліції, будучи уже звільненим з посади інспектора районного відділення ДАІ у м. Львові, представлявся інспектором ДАІ і використовуючи своє службове становище, отримував у районному суді постанови про позбавлення водіїв права керування транспортними засобами. У подальшому зазначений міліціонер звертався уже до водіїв-правопорушників, пропонуючи за матеріальну винагороду не виконувати таких постанов суду, тобто не вилучати у них посвідчення водія. Троє громадян погодились на таку “угоду”, а от ще двоє на пропозицію працівника міліції про “вирішення питання” за матеріальну винагороду, а це 300 доларів США відмовились і самі видали водійські посвідчення.
Прокуратурою Львівської області порушено кримінальну справу проти цього працівника міліції за перевищення ним службових повноважень за ч. 1 ст. 365 КК України та заволодіння коштами громадян шляхом обману, тобто вчинення шахрайства за ч.2 ст.190 КК України. На цей час слідство у кримінальній справі триває. 
Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі прокуратури Львівської області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...