Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

ПЦУ організувала прийом записок за здоров’я та за упокій в онлайн-режимі

Як повідомили на Facebook-сторінці Православної церкви України, ПЦУ організувала прийом записок за здоров’я та за упокій в онлайн-режимі.
Фото: Православна церква України

Молитва у храмах Православної Церкви України лунає: наші священники звершують богослужіння та Таїнства, дотримуючись карантинних приписів та дбаючи про паству. Ми розділяємо з усіма вами це випробування і тягарі обмежень, прагнемо зробити все можливе, аби кожна людина почувала себе духовно затишно, попри тимчасові обмеження щодо можливості полишити власну оселю, пересуватися, збиратися разом.

Ми вирішили на час карантину організувати прийом записок за здоров’я та за упокій в онлайн-режимі. Тож тепер у вас є можливість, залишаючись вдома, дистанційно заповнити записку іменами близьких, молитву за яких буде обов’язково звершено у храмі Православної Церкви України за Літургією. Зробити це можна впродовж сьогоднішнього дня за посиланням.

Залишайтеся у своїй оселі, долучайте свою домашню молитву до молитов усіх вірних – пройдімо це випробування з терпінням та надією на милість Божу!

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, мешканцями Львівщини маніпулюють, пропонуючи ліки від коронавірусу

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");