Слухай онлайн
Політика

Публікація закону про Кабмін у завтрашньому номері «Голосу України» є абсурдною – Юрій Ключковський

«Я не розумію публікації тексту закону про Кабмін у завтрашньому номері газети «Голос України», оскільки вето Президента Віктора Ющенка у правовому порядку не поставлено під сумнів, отже, закон до цього часу є ветованим», – повідомив «Гал-info» народний депутат України Юрій Ключковський.
 За його словами, голова Верховної Ради України Олександр Мороз діє у не правовому полі: «Його позиція пояснюється так : «Я роблю все, що хочу, а ви собі коментуйте і дійте, як хочете».
«Публікація цього закону у офіційному виданні – це дуже серйозний вчинок з далекими наслідками у правовому полі України, оскільки будь-які заяви голови Верховної Ради чи навіть прес-служби парламенту, а також публікація тексту закону на сайті парламенту не є юридично законним і не має юридичної сили. Повторне вето Віктора Ющенка не є подоланим, тому мені не зрозуміла позиція про друк закону в офіційних державних ЗМІ. Це повний абсурд», – сказав Юрій Ключковський.
На запитання про внесення у парламент змін у текст Закону «Про Кабінет Міністрів України», про що також заявив Олександр Мороз, народний депутат Юрій Ключковський зазначив: «Хай реєструє, що хоче. Не можна говорити про внесення змін до закону, який не є юридично чинним».
Нагадаємо, за інформацією УНІАН з посиланням на редакцію газети «Голос України», Закон «Про Кабінет Міністрів України» вже верстається у завтрашній номер газети “Голос України”, під документом стоїть підпис голови Верховної Ради України Олександра Мороза, датований 21 грудня. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на редакцію газети.
Як уже повідомляло «Гал-info», на заборону оприлюднення тексту цього закону існує рішення Мукачівського міськрайсуду, який своїм рішенням заборонив оприлюднення тексту закону. Під час засідання Політвиконкому СПУ, 31 січня 2006 року, Олександр Мороз  пообіцяв, що у п'ятницю, 2 лютого, Закон "Про Кабінет Міністрів України" буде опублікований у "Голосі України", одночасно буде зареєстрований законопроект про внесення змін до цього закону.  «Закон буде опубліковано, щоб раз і назавжди припинити спекуляції навколо цього закону», також, за словами спікера, "буде зареєстрований законопроект про внесення змін до Закону про Кабмін, у якому будуть враховані усі неврегульовані конституційні положення". Міністерство юстиції України 30 січня внесло закон про Кабмін до єдиного державного реєстру нормативно-правових актів і він набуває чинності з дня  його опублікування.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ