Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

ПУМБ і компанія по керуванню активами „Карпати-Інвест” відкрили кредитні лінії „Ензиму” по 5 млн грн

Перший український міжнародний банк (ПУМБ) і компанія по керуванню активами „Карпати-Інвест” (Львів) відкрили по одній кредитній лінії одному з найбільших в Україні виробників дріжджів – заводові „Ензим” на 5 млн грн кожна. Про це повідомив представник підприємства.
 ПУМБ надав заводові кредит терміном на 1 рік під 15% річних, а „Карпати-Інвест” - на 1 рік під 8% річних.
Компанія "Карпати-Інвест" здійснює фінансове посередництво, а також надає консультації з питань комерційної діяльності і керування.
Частка заводу „Ензим” на українському ринку дріжджів становить близько 40%. 60% своєї продукції завод реалізує у східних областях України, 35% - у західних областях, а близько 5% експортує в Росію і країни Балтії. Усього в Україні 7 спеціалізованих підприємств по випуску дріжджів. Ємність українського ринку дріжджів фахівці оцінюють у 110 тис. тонн у рік.
За даними ПУМБ, за станом на 1 липня його чисті активи становили 4 449,7 млн грн, кредитний портфель - 2 653,8 млн грн, власний капітал - 517,5 млн грн. ІІ квартал ПУМБ закінчив із прибутком 10,63 млн грн. ПУМБ зареєстрований у формі закритого акціонерного товариства. Акціонером банку, за станом на 1 липня 2006, було товариство з обмеженою відповідальністю „СКМ Фінанс” (99%). „СКМ Фінанси” є дочірньою компанією System Capіtal Management і спеціалізується на керуванні фінансовими інститутами.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...