Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Путін скаржиться, що українці не платять податки

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін констатує масове ухиляння від сплати податків мігрантами з України. Про це сказано в повідомленні прес-служби уряду Росії.

26 січня Путін відвідав у Москві Федеральну міграційну службу Росії, де йому продемонстрували інтерактивну міграційну карту Росії, повідомляє УП.

У процесі демонстрації голова ФМС Росії Костянтин Ромодановський повідомив прем'єрові, що найбільші групи ризику - це приїжджі з Узбекистану (27%) і громадяни України (21%).

"Громадяни України на дві доби приїжджають, заробляють гроші, не платять податки, на один день їдуть до себе і знову повертаються", - розповів Ромодановський, зазначивши, що фактично, нібито, закон не порушується.

"Обходять його, коротше", - констатував Путін.

При цьому в повідомленні не сказано, чи обговорювали на зустрічі можливі шляхи розв’язання проблеми.

Як відомо, у березні 2011 року Міністерство соціальної політики України та ФМС Росії домовилися про співробітництво в питаннях трудової міграції, підписавши відповідний меморандум.

Документ розробили з метою забезпечення виконання положень угоди між урядами України та Росії від 14 січня 1993 року про трудову діяльність і соціальний захист громадян обох країн, які працюють за межами своїх держав.

Станом на березня 2011 року кількість українських трудових мігрантів оцінювали в 2,5-3 млн осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ