Слухай онлайн
");
Кримінал

П’ять років ув’язнення загрожує бухгалтеру з Львівщини, що зекономив на податках 883 тис. грн.

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Львівській області завершено досудове слідство у кримінальній справі відносно громадянина „М”, який вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.212 КК України, – повідомили у відділі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області.

 

Досудовим слідством встановлено, що громадянин „М”, працюючи на посаді головного бухгалтера підприємства „К”, з метою ухилення від сплати  податку на додану вартість, у 2008 році отримував від невстановлених слідством осіб бухгалтерські документи, видані суб’єктами підприємницької діяльності з ознаками фіктивності. Вказані підприємства за адресою реєстрації не знаходяться, податкову звітність не подають,  їхні свідоцтва платника ПДВ або реєстраційні документи визнані недійсними з моменту їх реєстрації.

 

В подальшому громадянин „М” використовував зазначені документи про нібито придбання у вказаних СПД товарів і безпідставно формував податковий кредит, в результаті чого занизив нарахування та сплату податків на загальну суму 883 тис. грн.

 

Досудове слідство у кримінальній справі закінчено. Прокуратурою затверджено обвинувальний висновок, справа скерована до суду, де знаходиться на розгляді.

 

За вчинення цього злочину громадянину „М” передбачено кримінальну відповідальність у вигляді  обмеження волі на строк до 5 років.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");