Питання приватизації гуртожитків меблевої фабрики зясовуватимуть правоохоронці та прокуратура
Слухай онлайн
Політика

Питання приватизації гуртожитків меблевої фабрики з’ясовуватимуть правоохоронці та прокуратура

Львівська обласна рада прийняла звернення до правоохоронних органів, зокрема, УМВСУ у Львівській області та прокуратури Львівської області дослідити питання сумнівної приватизації ВАТ „Меблева фабрика” гуртожитків на вул. Зеленій, 206-208.
 Львівська облрада просить правоохоронні органи з’ясувати всі обставини приватизації, провести графологічну експертизу документів, також провести оцінювання гуртожитків і майна за цінами 1993 року. Крім того, депутати планують розглянути можливість повернення гуртожитків у державну власність.
 Нагадаємо, сьогодні, 26 грудня, мешканці гуртожитку на вул. Зеленій, 208 вже вдруге перекривають рух. Вони вимагають припинити виселення і переселення жителів гуртожитку, з’ясувати питання щодо будинку в цілому, згідно з актом здачі будинку в експлуатацію встановити номер будинку №206, або залишити незмінним №208 згідно з пропискою, а також зареєструвати дітей, які проживають по вулиці Зеленій, 208. Зокрема, представники мешканців цих гуртожитків звинуватили Андрія Садового у невиконанні своїх обіцянок щодо вирішення питання в цих гуртожитках, а саме мешканці гуртожитків вимагають проведення міжвідомчої комісії з метою обстеження умов проживання і дотримання житлового кодексу в цих гуртожитках, а також вирішення проблеми прописки неповнолітніх дітей в цих гуртожитках. Зокрема, профспілка «Захист праці», яка була створена мешканцями  гуртожитків, зверталася з цих питань вже до Фонду держмайна України, до Верховної Ради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...