Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Питання щодо приватизації ЛКП „Газета „Ратуша” перенесено на наступне сесійне засідання ЛМР

Робоча група, яка була створена 22 червня для того, щоб підготувати пропозицію щодо приватизації газети „Ратуша”, порекомендувала міській раді надати колективу газети можливість приватизувати підприємство протягом трьох перших місяців 2007 року. Львівській міській раді було рекомендовано встановити фінансування газети на цей період. Приватизація проводитиметься за пільговою ціною – одна гривня.
У сесійній залі виникла дискусія щодо того, чи варто продавати такий бренд, як „Ратуша”. Велика кількість депутатів схиляється до думки, що міській раді необхідний друкований орган, інша частина говорить про те, що утримання цієї газети є надто обтяжливим і неефективним, оскільки читацька аудиторія „Ратуші” не перевищує 1%.
Нагадаємо, 8 грудня робоча група погодилася внести зміни до умов приватизації газети „Ратуша”, враховуючи вимоги трудового колективу газети, зокрема, на момент, поки не буде закінчено приватизацію, орієнтовно до квітня 2007 року, у бюджеті міста на наступний рік закладуть кошти на діяльність „Ратуші”. Крім того, буде погашено з бюджету заборгованість газети в розмірі 32 тисяч гривень, журналістам виплатять зарплату, заборговану до 1 грудня; що ж буде із заборгованістю, яка виникатиме надалі, наразі не відомо. Крім цього, робоча група погодилась, що газета „Ратуша” отримає в оренду приміщення за 1 гривню в місяць, Львівська міська рада звертатиметься до Львівської облради про пролонгування угоди про оренду приміщення на вулиці Винниченка. Якщо облрада відмовиться, то управління комунального майна міськради має підшукати відповідне приміщення для газети на тих же умовах.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...