Слухай онлайн
Політика

Рада Європи: Конвенцію проти торгівлі людьми не підписали лише Чехія й РФ

Росія і Чехія залишилися єдиними в Європі країнами, що не підписали Конвенцію Ради Європи про протидію торгівлі людьми. Про це кореспондентові Укрінформу повідомили з штаб-квартирі РЄ.

«Я закликаю ті країни, члени Ради Європи, які ще мають підписати або ратифікувати Конвенцію, зробити це при першій же нагоді», - заявив генеральний секретар РЄ Турбйорн Ягланд.

Він вітав підписання документу в понеділок Ліхтенштейном і Монако, яке підписало і відразу ратифікувало документ.

«Торгівля людьми - ця огидна наруга, якій не місце в 21 столітті», - заявив глава РЄ.

У 10-у річницю Конвенції, в червні цього року Ягланд надіслав листи до Чеської Республіки, Ліхтенштейну Монако і Росії із закликом підписати, а до Туреччини - ратифікувати документ.

Україна підписала Конвенцію однією з перших. Ратифікувала 29 листопада 2010 року, а набрала Конвенція чинності 1 березня 2011-го.

Конвенція спрямована на попередження торгівлі людьми, захист жертв і кримінальне переслідування тих, хто займається цією торгівлею. Вона охоплює всі форми торгівлі людьми (як національну, так і транснаціональну, пов'язану з організованою злочинністю або ні) і всіх жертв такої торгівлі (жінок, чоловіків і дітей), а також усі форми експлуатації.

Конвенція передбачає і заходи щодо сприяння партнерським зв'язкам з громадянським суспільством і міжнародної співпраці.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...