Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Рання капуста з парників Одеської області може потрапити на львівські ринки наприкінці квітня, масово - на початку травня

Рання капуста  з парників Одеської області  може потрапити на львівські ринки наприкінці квітня, масово - на початку травня. Про це «Гал-info» повідомив  фахівець з ринкової інформації Одеського представництва Проекту аграрного маркетингу.
Фермери, які вирощують ранню капусту в парниках у південних районах Одеської області, повідомляють про затримки в дозріванні цієї культури. Це викликано тим, що в поточному році період низьких температур триває довше звичайного, супроводжується істотними коливаннями температур і хмарною погодою. Така погода призводить до значних затримок у розвитку ранньої капусти й ослаблення рослин через брак сонячного світла.
У таких умовах, за повідомленнями фермерів, на рослинах почали прогресувати захворювання, в окремих випадках ще на стадії розсади, що буває вкрай рідко. У деяких досить рідких випадках повідомляється про повну загибель рослин капусти в парниках. Таким чином, незважаючи на те, що розсада була висаджена в парники в звичайний термін, виробники вважають, що період дозрівання капусти вимагає більш тривалого часу. Це може привести до того, що перші партії ранньої капусти з'являться на ринках  на 2, а може, навіть і на 3 тижні пізніше, ніж звичайно. Таким чином, незважаючи на те, що початок періоду вирощування ранньої капусти був у цілому дуже сприятливим, рання капуста навряд чи почне масово надходити на ринки раніше, ніж наприкінці квітня.
У 2005 році  рання капуста з'явилася на ринках  в середині квітня, а масове її постачання розпочалося тільки наприкінці квітня. Перші партії ранньої капусти торік продавалися за 14-16 грн/кг.
Як повідомили в Проекті аграрного маркетингу, затримка початку постачання ранньої капусти дає компаніям і фермерам, які мають запаси пізньої білокачанної капусти врожаю 2005 року, додатковий час для реалізації своєї продукції. Попит на білокачанну капусту врожаю минулого року починає помітно знижуватися після початку масового надходження на ринок ранньої капусти, що зазвичай відбувається 5-10 травня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...