Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Реформування охорони здоров’я розпочнуть з Дніпропетровської та Вінницької областей

Винесений на розгляд Міністром охорони здоров'я України Василем Князевичем проект постанови "Деякі питання удосконалення системи охорони здоров'я" стосовно Основних концептуальні напрямків реформування системи охорони здоров'я затверджено сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

Головним завданням ухваленого проекту є започаткування реформування системи охорони здоров'я з метою поліпшення стану надання медичної допомоги шляхом інституційного розмежування первинного, вторинного та третинного рівня надання медичної допомоги та запровадження нового господарсько - фінансового механізму в діяльності закладів охорони здоров'я.

Постановою схвалені Основні концептуальні напрями реформування системи охорони здоров'я, що були обговорені на засіданні Ради з питань реформування системи охорони здоров'я. Зазначені напрями визначають умови для реформування системи охорони здоров'я, шлях структурної реорганізації галузі та удосконалення системи її фінансування, запровадження обов'язкового медичного страхування, покращення стану забезпечення населення лікарськими засобами і виробами медичного призначення, удосконалення системи профілактики захворювань.

Міністерству охорони здоров'я також доручено спільно з іншими зацікавленими центральними органами виконавчої влади розробити нормативні документи, що мають забезпечити методичне підґрунтя для проведення запропонованих реформ.

Окрім того документом визначено принципи та кроки спільної діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо реалізації ключових напрямків реформи, зокрема, забезпечення спеціалізації закладів охорони здоров'я та оптимізації їх діяльності відповідно до потреб населення, створення центрів первинної медико-санітарної допомоги, госпітальних округів та інше.

З метою опрацювання та визначення найбільш оптимальної моделі реформування системи охорони здоров'я, передбачено проведення відповідних пілотних проектів у Дніпропетровській та Вінницькій областях, що дозволить в подальшому застосувати відпрацьовану модель в цілому в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...