Слухай онлайн
Політика

Регіонал: чоловік Тимошенко зник у Чехії, щоб зберегти награбоване

Наданий урядом Чехії політичний притулок чоловік екс-прем’єра Юлії Тимошенко Олександр Тимошенко спробує використати з метою збереження награбованих в українського народу грошових коштів. Про це заявив заступник голови фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко, повідомляє прес-служба партії.

«Сьогодні абсолютно очевидно, що найближче оточення екс-прем'єра намагається розірвати фінансові потоки як самої Ю.Тимошенко, так і її родини, тому політичний притулок у Чехії чоловік Ю.Тимошенко спробує використати для того, щоб зберегти частину награбованих коштів як в українського народу, так і у своїх політичних спонсорів», — зазначив він, повідомляє ZN.UA.

На його думку, обрання Чехії як країни для політпритулку невипадково.

«Чоловікові Ю.Тимошенко найзручніше поїхати саме до Чехії, адже кілька років тому дивним чином політичний притулок там отримав Б.Данилишин. Якщо врахувати, що Б.Данилишин мав дуже хороші особисті контакти з Ю.Тимошенко, можна припустити, що його виїзд туди відбувся для того, щоб вести спостереження за проходженням коштів екс-прем'єра», — припускає депутат.

За його словами, у цій частині заява самої Тимошенко та членів її родини про відмову виплачувати будь-які кошти згідно з вироком суду насторожують.

Нагадаємо, 6 січня, стало відомо, що О.Тимошенко попросив і отримав політичний притулок у Чехії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ