Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Регіонал не вірить у контрактну армію наступного року

Нардеп від Партії регіонів, перший заступник голови комітету з питань нацбезпеки і оборони Анатолій Кінах вважає декларативними заяви про перехід на контрактну армію в 2014 році.

Він зазначив, що для переходу на контрактну армію необхідно бачити чітку перспективу оптимізації чисельності армії, її переоснащення, вирішення серйозних проблем соціального характеру.

"Це все повинно бути виписано в держпрограмі (реформування та розвитку Збройних сил), зістиковано з бюджетним фінансуванням, плануванням, і тільки тоді можна вже чітко говорити про етапи переходу на контрактну форму. В іншому випадку - це просто декларації", - сказав Кінах.

На його думку, заяви про швидкий перехід армії на контрактну основу безпідставні.

"Всі заяви про те, що з цього року Збройні сили України переходять на контрактну форму - вони не мають під собою ані нормативного, ані фінансового ґрунту", - сказав депутат.

Він також підкреслив, що ці питання необхідно вирішувати невідкладно.

Як повідомлялося, в кінці 2012 року міністр оборони Павло Лебедєв заявив, що в 2013 році буде припинений призов в армію.

У травні 2012 року міністерство оборони заявляло про намір у 2014 році перейти на формування особового складу Збройних сил виключно на основі контракту.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ