Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Регіонали активно ділять портфелі

Поки коаліція тільки формується, в стінах парламенту і Адміністрації президента йде активний поділ портфелів, повідомляє видання "Дело".

 

Міністром палива та енергетики бажає бути Юрій Бойко, який вже працював на цій позиції в минулому уряді Януковича. Однак тепер, за сценарієм "регіоналів", близьких до Андрія Клюєва та Ріната Ахметова, цю посаду повинен обійняти народний депутат Сергій Тітенко, повноваження якого будуть зосереджені в основному в сфері електроенергетики. У свою чергу Бойкові буде запропонована позиція віце-прем'єра з ПЕК і монопольний вплив на газовий сектор. Самого Клюєва готують в перші віце-прем'єри.

Також в обох фракціях чимало охочих посісти крісло міністра вугільної промисловості. За інформацією видання, за вступ до коаліції 6 депутатів від Української народної партії, що входить в "НУ-НС", "регіонали" обіцяють віддати це крісло Олександру Клименку. Однак він не підтверджує цю інформацію. "Поки нам ніхто нічого не пропонував", - запевнив Клименко. Разом з тим депутат волею-неволею вже встиг нажити собі прямих конкурентів у Партії регіонів. Відомо, що на посаду глави Мінвуглепрому хоче повернутися Сергій Тулуб.

Активну участь у переговорах за розподіл крісел бере і нинішній голова фракції "НУ-НС" Микола Мартиненко. За словами його соратників, народний депутат за лояльність до нової влади претендує отримати Міністерство екології та "Енергоатом". Але і тут конкуренція дуже висока. На "Енергоатом" претендує також "регіонал" Андрій Деркач, який очолював компанію при останньому уряді Януковича.

Пост міністра транспорту активно пророкують народному депутату Василю Джарти. А головним претендентом на посаду керівника Державної податкової адміністрації стане Віталій Хомутинник. Депутат обіймав посаду голови податкової адміністрації при опозиційному уряді і тривалий час пропрацював у податковому комітеті парламенту.

За інформацією видання, в кріслі міністра не проти залишитися і один з колишніх соратників Юлії Тимошенко - міністр економіки Богдан Данилишин. У день інавгурації Януковича він був одним з тих, хто порушив табу Тимошенко і з'явився на церемонії. Як повідомили джерела в Адміністрації президента, минулої суботи Данилишин зробив візит до Віктора Януковича, де й виклав своє бачення економічної ситуації в країні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...