Слухай онлайн
Політика

Регіони знову знайшли бютівські провокації на Донеччині

На брифінгу в прес-центрі Віктора Януковича народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко розповіла про порушення, які вже зафіксовані на виборчих дільницях. Зокрема, вона повідомила, що поки переважним чином мова йде про несистемні порушення, що стосуються їх несвоєчасного відкриття. Про це повідомила прес-служба Партії регіонів.

 

«Поступив сигнал з Докучаєвська Донецької області, де з незрозумілих причин не з'явилася на роботу керівник дільничної виборчої комісії, яка представляє БЮТ. Родичі пояснили її відсутність тим, що вона виїхала за кордон. Комісія виявилася обезголовленої, і тепер приймається рішення про те, хто візьме на себе обов'язки по керівництву виборчим процесом.  У Донецькій, Миколаївській, Харківській областях, містах Маріуполь і Севастополь були зроблені автообдзвін по телефонних баз населення. Суть повідомлення, читаю автовідповідачем, полягала в тому, що 7 лютого можна прийти на дільницю і проголосувати за Януковича наступним чином: проти прізвища «Янукович» поставити «плюс», а проти прізвища «Тимошенко» - «мінус». Очевидно, що така провокація призначалася для виборців, які не розуміють, що дві позначки в бюлетені - це багато, і що такий бюлетень буде просто визнаний недійсним.», – сказала вона.

 

За її словами, вчора також відзначилася Донецька область, яка зараз відчуває великий тиск з боку БЮТ. Зокрема, на деякі дільниці були завезені бюлетені, номери яких не співпадали з номерами корінців. У даному випадку довелося оперативно змінювати бюлетені на дійсні.

 

«У зв'язку з цими подіями думаю, що сьогодні головна увага буде приділена саме схід України, і особливо - Донецькій області, і це буде свого роду іспит на демократію для нинішньої влади, що діє», - розповіла Олена Бондаренко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ