Ремонт покрівель житлових будинків будуть контролювати
Слухай онлайн
Політика

Ремонт покрівель житлових будинків будуть контролювати

На кожному із 208 об’єктів, які цьогоріч ремонтуватимуть за кошти міського бюджету, виконавчий комітет Львівської міської ради доручив управлінню житлово-комунального господарства, районним адміністраціям здійснювати контроль за виконанням ремонту покрівель житлових будинків, посилити контроль за якістю виконання цих робіт.
Таке рішення було прийнято минулої п’ятниці, 7 липня, на засіданні виконавчого комітет. Як повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради Іван Квик, за кожним об’єктом буде закріплений працівник, який підпорядковуватиметься начальнику управління житлово-комунального господарства  (у більшості випадків – це працівник ЛКП) і контролюватиме та спостерігатиме за проведенням ремонту покрівель. Повідомили у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.
Загалом, за інформацією заступника начальника управління житлово-комунального господарства Івана Квика,  у м. Львові вимагають ремонту покрівлі у 2040-ка житлових будинках, а капітального – у 1040-ка.
Відповідно до ухвали Львівської міської ради від 12.01.2006 р  № 3075 ”Про міський та районні бюджети м. Львова на 2006 рік” у міському бюджеті передбачено кошти на виконання Програми ремонту покрівель:
    5 млн 600 тис. грн. на капітальний ремонт покрівель. За ці кошти планується капітально відремонтувати покрівлі у 98 житлових будинках. Крім цього, з цільового фонду міста виділено 1 млн. 30,9  тис. грн. для ремонту покрівель у 19 житлових будинках. Також 1 млн. 830  тис грн. виділено районним адміністраціям на поточний ремонт покрівель.
 Відповідно до цієї Програми у 2006 році передбачено провести поточний ремонт покрівель у 166 житлових будинках, загальною  площею 48,9 тис. кв. м. на загальну суму 1 млн. 943,7 тис. грн. Заплановано капітально відремонтувати покрівлі у 114 будинках, загальною площею 60,67 тис. кв. м. на загальну суму 5 млн. 993,4 тис. грн. У шести житлових будинках планується влаштувати шатрові дахи  на загальну суму 3 млн. 600 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...