Слухай онлайн
Політика

Рецепти Тараса Стецьківа не варто брати до уваги – Ярослав Кендзьор

„Усі рецепти Тараса Стецьківа не варто брати до уваги, оскільки цей політик уже перебіг по семи політичних партіях і зараз останньою його зупинкою є „Народна самооборона”, -- повідомив у коментарі „Гал-info” голова Львівської обласної організації Народного руху України Ярослав Кендзьор.
 
               За його словами, кожна політична партія власноруч вирішує власну політичну долю. „Я, звичайно, не заперечую, що і Юрій Луценко, і Тарас Стецьків піднімають зневірений народ, бо це зараз потрібно, проте вони не є політичною партією. Хоча не виключаю, що якщо б парламентські вибори відбулись завтра, „Народна самооборона” долучилася б до якоїсь політичної сили чи блоку. Проте Народний рух України може існувати і без входження у громадський рух Юрія Луценка, власне наша політична сила тому і об’єдналась з УНП, оскільки ми спільно декларуємо національно-демократичну ідеологію”, -- сказав Ярослав Кендзьор.
            Голова ЛОО НРУ також переконаний, що зараз національно-демократична ідеологія має найбільшу популярність у суспільстві. „За інформацією соціологів, таку ідеологію підтримують більше 20% виборців, проте ні БЮТ, ні, частково, „Наша Україна” не мають чітко окресленої ідеології. Такої ж ідеології нема і в громадського руху „Народна самооборона” Юрія Луценка. В цьому уся біда, адже зараз потрібна українська Україна, а партія чи об’єднання без душі нічогісінько не варте”, -- зазначив Ярослав Кендзьор.
            Нагадаємо, сьогодні у Львові один із лідерів „Народної самооборони” Тарас Стецьків зазначив, що якщо НРУ та УНП не приєднаються до „Народної самооборони” Луценка, то назавжди зійдуть з політичної арени.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ