Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Рейд «Урок» повернув до навчання 199 дітей – Володимир Лис

На території Львівщини завершився рейд «Урок», мета якого виявлення дітей, котрі з різних причин не приступили до навчання, і повернення таких дітей до навчання. «Уже відомі результати програми, третій етап якої завершився 15 грудня», -- повідомив «Гал-info» начальник управління у справах неповнолітніх Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«Станом на грудень до навчання не приступило 109 дітей, а станом на 1 вересня таких дітей було 258, тобто результат рейду «Урок» суттєвий. 16 дітей у віці від 6  до 10 років, 44 – у віці 11 – 14 років, 50 – у віці 15 – 17 років ще не приступили до навчання станом на 15 грудня. Основними причинами є відсутність матеріального фінансового забезпечення батьків (13 дітей), невиконання батьками своїх обов’язків (37 дітей), і 33 дитини самовільно залишили навчання у закладах освіти», -- зазначив Володимир Лис.
Також, за його словами, 10 дітей цього року виїхали за кордон разом із батьками або до батьків.
«В результаті  третього етапу рейду «Урок» 50 дітей вдалось повернути до навчання, залишилось ще 59, по яких ситуація буде з’ясовуватись індивідуально», -- додав Володимир Лис. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...