Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Рейд „Урок” повернув прогульників до шкіл

За результатами проведення всеукраїнського рейду „Урок” кількість дітей, які не приступили до навчання, на Львівщині становить 258 осіб. З вини батьків або осіб, які їх замінюють, до занять не приступило 65 дітей.
Внаслідок цього на 27 батьків передані на розгляд в суд матеріали щодо неналежного виконання ними своїх обов’язків. На чотирьох батьків підготовлено матеріали на притягнення їх до адмінвідповідальності, на 12 батьків винесено застереження і проведено профілактичні бесіди. Недбале та безвідповідальне ставлення батьків щодо виховання та догляду дітей є першочерговою причиною невідвідування школи неповнолітніми. Із загальної кількості дітей, які не приступили до занять, шестеро знаходяться з батьками за кордоном (Іспанія, Італія), п’ять неповнолітніх перебувають у розшуку.
У результаті проведених заходів до нового навчального року фінансову, матеріальну, гуманітарну допомогу отримали 726 дітей. До 15 вересня 2006 року до навчання повернулося 44 неповнолітніх – повідомив начальник служби у справах неповнолітніх Львівської ОДА Володимир Лис.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ