Слухай онлайн
Cуспільство

Рейдери і далі утримують територію бази "Захар Беркут". (Відео)

У результаті нападу невідомих осіб на базу відпочинку «Захар Беркут» (с. Волосянка Сколівського району) постраждали охоронці. Про це Вголосу повідомили на базі відпочинку.

"Зокрема, 28.12.2012 року, близько 17.10 год., вже після закінчення робочого дня, коли персонал ТзОВ «Захар Беркут» збирався додому, на територію бази відпочинку «Захар Беркут» в’їхало 4 мікроавтобуси та 1 автобус марки «Еталон».

З вказаних транспортних засобів вибігло близько 50 невідомих осіб спортивної тілобудови, одягнутих у цивільний одяг, та розпочали рейдерське захоплення бази відпочинку. Зазначені особи увірвалися в готель, захопили усі поверхи, а також захопили приміщення ресторану, привідну підйомну станцію, а також проникли в адміністративні приміщення. Вказані особи, використовуючи слізогінний газ, збили директора ТзОВ «Захар Беркут» з ніг, почали застосовувати до нього фізичну силу, завдавши тілесних ушкоджень. Надалі, зазначені особи захопили кабінет директора та приміщення бухгалтерії, виламавши двері, винесли всю документацію, печатку, відключили серверне обладнання, яке здійснювало відеофіксацію території, винісши його з приміщень, відібрали мобільні телефони працівників.

На момент захоплення, базу відпочинку охороняли працівники Державної служби охорони (ДСО) та працівники приватної фірми АУТПОСТ, яких рейдери відтіснили з охоронюваної території. Одному з охоронців, в результаті застосування фізичної сили, було завдано серйозних травм хребта, в результаті чого він був госпіталізований.

«Рейдерське захоплення бази відпочинку «Захар Беркут» здійснювалося в супроводі та під керівництвом п. С., який в 2010 році уже здійснював невдалу спробу рейдерського захоплення цієї бази відпочинку. Для привернення уваги громадськості Агенцією незалежних журналістських розслідувань відзнято репортаж про захоплення бази відпочинку «Захар Беркут».

Як можна побачити на відео, незрозумілою є поведінка працівника ДСО, який замість охорони готелю, отримує вказівки від очільника рейдерів та причетних осіб, зокрема, по мобільному телефону, переданому від п. С. Така поведінка може свідчити про ймовірний узгодженість рейдерських дій із деякими правоохоронцями.

Станом на сьогодні, рейдери продовжують утримувати територію бази відпочинку «Захар Беркут», не повернули ТзОВ «Захар Беркут» ні документацію, ні печатку, що призвело до зупинення господарської діяльності підприємства, тобто правопорушення є триваючим. А згідно чинного законодавства протидія господарській діляності є кримінально-караним діянням, що передбачене ст. 206 Кримінального кодексу України.

Одночасно ТзОВ «Захар Беркут» звертає увагу, що підприємством було реалізовано значну кількість путівок особам, які мали намір відсвяткувати Новий рік та Різдвяні свята на базі відпочинку «Захар Беркут». Проте, через незаконні дії рейдерів ТзОВ «Захар Беркут» не має можливості здійснювати свою господарську діяльність, зокрема, виконати свої договірні зобов’язання перед відпочиваючими, які теж постраждають внаслідок рейдерського захоплення бази відпочинку".

vgolos.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ