Слухай онлайн
Cуспільство

З’явились результати ЗНО з іноземних мов та біології

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької, іспанської мов та біології. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.
Результати ЗНО з іноземних мов та біології вже на інформаційних сторінках

Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі ʺАпеляціїʺ.

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі ʺЗНО-2019ʺ, обравши відповідний предмет.

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, які подолали поріг ʺсклав/не склавʺ з української мови і літератури, математики, фізики, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів наведено у розділі ʺЗвіти/дані. Статистичні даніʺ.

У розділі ʺКерівникам закладів освітиʺ Відомості результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі – Відомості), проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, будуть розмішені протягом дня.

Звертаємо увагу керівників закладів освіти, що перед друком Відомостей, необхідно пересвідчитися в дійсності електронного цифрового підпису Українського центру оцінювання якості освіти, що підтверджує цілісність інформації у файлі. Інструкція щодо перевірки електронного цифрового підпису розміщена в розділі ʺКерівникам закладів освітиʺ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");