Слухай онлайн
Політика

РФ офіційно визнала участь росіян у збройному конфлікті на сході - Україна в ТКГ

Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі заявляє, що МЗС РФ офіційно визнав участь російських громадян в збройному конфлікті на сході України.

Про це йдеться у повідомленні української делегації у Фейсбуці.

"Вітаємо російських представників з цим мужнім кроком: визнавати реальність після восьми років послідовної брехні важко", - заявляє українська делегація.

"Бажаємо російській дипломатії сил та натхнення у взятті наступного бар'єра:

- офіційного визнання повної відповідальності керівництва РФ за розв’язання та продовження міжнародного збройного конфлікту на сході України.

Це є головною запорукою початку процесу реального мирного врегулювання", - наголошують в українській делегації.

Як зазначають автори заяви, "ще раз вітаємо російський МЗС і підтримуємо його керівництво у їх сміливих кроках на користь припинення російської військової агресії проти України. Тримайтеся, ми знаємо, як вам зараз непросто".

Також у дописі наведено посилання на коментар офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової "у зв'язку із затриманням в Україні громадянина Росії А. В. Косяка".

13 жовтня російські збройні формування вдалися до грубої провокації, коли група озброєних осіб з пов'язками СЦКК під прикриттям проведення робіт із розмінування здійснювала розвідку залишених позицій ЗСУ. Оперативна група ЗСУ затримала громадянина РФ Андрія Косяка, 1978 року народження. У нього було вилучено зброю та боєприпаси. Цей громадянин також підозрюється правоохоронними органами України у скоєнні у 2010 році важкого злочину відповідно до статті 115 КК України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ