Слухай онлайн
Культура

​Різдвяна казка від легенди хорового мистецтва

​Різдвяна казка від легенди хорового мистецтва. «Різдво іде по світу» і з хором ім. Верьовки завітає до Львова

Хор ім. Верьовки запрошує – 15 січня у Львівській опері зі святковою програмою!

Хор Верьовки – легендарний український професійний хоровий колектив, який з 11 вересня 1943 року тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво. Причому хор такого рівня, що з ним свого часу мріяв заспівати учасник ліверпульської четвірки – Пол Маккартні. Співпраця не склалася, адже радянська влада забороняла співпрацювати з іноземцями. Парадоксально, але попри цей факт записи хору на платівках фірми «Мелодія» розліталися з нечуваною швидкістю (вісім мільйонів копій розійшлося!) Це був єдиний творчий колектив з України, який зміг досягти таких вершин. Австрія, Нідерланди, Іспанія, Португалія, Коста-Ріка, Мексика, Куба, Нікарагуа, Чехія, НДР, Канада, Франція, Монако – от такий перелік країн, куди з гастролями подалися артисти хору ім. Верьовки, щойно кордони стали відкриті.

Всюди переповнені зали, бурхливі овації, осяяні радістю обличчя глядачів, багато національних і міжнародних відзнак, зокрема, за великий внесок у справу миру й дружби між народами був нагороджений срібною медаллю Всесвітньої ради миру. У репертуарі колективу більше 1000 пісень. І все це дійство супроводжується неймовірними танцями!

У хорі Верьовки розпочинали свій творчий шлях музичні легенди Ніна Матвієнко, Ольга Павловська, Алла Кудлай та багато інших. Цікаво, що саме хор Верьовки незмінно виступав на інавгураціях всіх президентів України. А у вересні 2017 року легендарний хор розділили сцену на НСК Олімпійський з не менш легендарним італійським тенором Андреа Бочеллі.

Ви можете долучитися до грандіозного дійства у нашому місті уже зовсім скоро – 15 січня у Львівській опері «Різдво йде по світу» і з хором ім. Верьовки зупиняється у Львові!

У різдвяній програмі хору – від легендарного «Щедрика» до найкращих різдвяних пісень народів світу. Крім традиційних хору, балету та оркестру, доповнять дійство сучасні техніки аранжування, приголомшливі декорації і спеціальні відео-ефекти.

Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки запрошує усіх заколядувати разом!

Концерт «Різдво іде по світу» – різдвяна казка, до якої може потрапити кожен. Поспішайте - квитків залишилось не так багато!

Квитки у касах міста та сайтах gastroli.ua та kasa.in.ua! Живий звук!

Телефон для довідок: 0986935714

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ