Росія передала Україні копію прапора Перемоги
Слухай онлайн
Політика

Росія передала Україні копію прапора Перемоги

Міністр оборони Росії Анатолій Сердюков передав міністру оборони України Михайлові Єжелю копію Прапора Перемоги для використання на заходах з відзначення 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

Копія прапора була виготовлена на прохання української сторони, після святкування річниці перемоги вона буде зберігатися в Національному військово-історичному музеї.

Крім того, під час зустрічі в Москві (Росія) в середу міністри оборони обговорили питання організації та проведення урочистостей з нагоди річниці перемоги, участі військовослужбовців двох держав у парадах військ, які пройдуть у Києві, Одесі, Севастополі, Керчі, Миколаєві та Москві.

Прапор Перемоги - штурмовий прапор 150-ої ордена Кутузова II ступеня Ідріцької стрілецької дивізії, встановлений 1 травня 1945 над будівлею Рейхстагу в Берліні (Німеччина) радянськими військовими.

Це прапор є офіційним символом перемоги СРСР над Німеччиною і являє собою виготовлений у польових умовах державний прапор СРСР.

Як повідомлялося, голова Херсонської обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко розпорядився в День Перемоги 9 травня вивісити перед адміністративною будівлею, а також перед будівлями райадміністрацій поряд з державним прапором України прапор держави-переможця у Великій Вітчизняній війні із зображенням серпа і молота.

300 російських військовослужбовців 9 травня візьмуть участь в урочистих заходах з нагоди 65-річчя з дня перемоги у Великій Вітчизняній війні в Києві, Одесі, Миколаєві та Керчі (Крим).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...