Слухай онлайн
АТО

Росія ввезла чергову допомогу бандитам

Дві колони вантажівок з РФ перетнули кордон. Зі ста автомобілів в Донецьк вирушили 60 машин, у Луганську область - ще 40. Повідомило Дзеркало тижня.

Всі вантажівки з т. зв. "гумдопомогою", надіслані Росією в український Донбас, вранці в неділю перетнули державний кордон.

"На пункті пропуску Донецьк завершено митне оформлення вантажів, і понад 40 машин перетнули державний кордон, почавши рух у бік Луганська", - повідомив заступник начальника центру управління в кризових ситуаціях МНС Росії Олег Воронов, передає ТАСС.

Трохи раніше вранці в пункті пропуску Матвєєв Курган кордон перетнули понад 60 автомобілів російського "гумконвоя". Вони направляються в Донецьк.

У цілому в складі восьмого "гумковою" РФ - 100 машин. Вони везуть близько 1,2 тис. тонн вантажів. Нібито, будівельні матеріали для відновлення пошкоджених будівель і продукти харчування.

Як стверджує російська сторона, при відправленні "гумконвоя" в пунктах пропуску були присутні також українські прикордонники і митники, а також представники місії ОБСЄ, які спостерігали за митними процедурами.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ