Слухай онлайн
Політика  |  Економіка

Росія вирішила швидше обійти Україну з газом

Росія прийняла рішення значно прискорити початок реалізації проекту "Південний потік". Про це в п'ятницю повідомив глава правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер, пославшись на відповідне доручення прем'єра Росії Володимира Путіна.

"На нараді був схвалений детальний план заходів, який дозволить приступити до будівництва газопроводу "Південний потік" не в 2013 році, як планувалося раніше, а вже в грудні 2012 року", - повідомляє прес-служба "Газпрому".

"У "Газпрому" є все необхідне для суттєвого випередження раніше оголошених термінів початку будівництва "Південного потоку", - зазначив Міллер.

"Для цього у нас вже є міжнародно-правова база, величезна зацікавленість всіх учасників проекту в Європі, необхідні фінансові ресурси і унікальний досвід здійснення масштабних морських газотранспортних проектів. Проект затребуваний і його чекають, ми приступаємо до його реалізації", - сказав він на нараді.

Розроблений в "Газпромі" графік будівництва "Південного потоку" в лютому буде представлений Раді директорів South Stream Transport AG.

Як відомо, проект "Південний потік" передбачає будівництво морського газопроводу в обхід України.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ