Слухай онлайн
Економіка

Росія заборонила ввезення української солі

Росспоживнагляд з 26 січня 2015 призупинив ввезення на територію РФ харчової солі виробництва ДП "Артмесіль". Про це йдеться в повідомленні Росспоживнагляду.

Згідно з повідомленням, Росспоживнаглядом припинено ввезення на територію Російської Федерації харчової солі виробництва ДП "Артмесіль" (код ТН ЗЕД 2501 00 91) з 26 січня 2015 року.

Як повідомляється, результати досліджень при здійсненні федерального державного санітарно-епідеміологічного нагляду та федерального державного нагляду у сфері захисту прав споживачів підтвердили порушення вимог чинного законодавства зазначеним виробником.

Нагадаємо, Росспоживнагляд з листопада 2014 року в зв'язку виявленою невідповідністю харчової солі виробництва ДП "Артемсіль" (Україна) вимогам, що пред'являються до змісту домішок, йоду та органолептичними показниками, посилив контроль за зазначеною продукцією в пунктах пропуску через державний кордон та в роздрібній мережі.

Як повідомлялося, на початку січня Росспоживнагляд рекомендував роздрібним мережам вилучити з обороту продукцію найбільших виробників солі України і Білорусії, на яких припадає 56% ринку.

Економічна правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ