Слухай онлайн
Cуспільство

Росіяни стурбовані, що на вулицях Львова з'явилася реклама дивізії СС «Галичина» (фото)

У Львові з'явилися сітілайти з привітанням на адресу ветеранів дивізії СС «Галичина», яка була укомплектована з числа жителів Західної України і воювала на боці гітлерівської Німеччини. Стурбованість з цього приводу висловив сайт «Новий регіон» сьогодні, 17 квітня.
За даними кореспондента «Нового регіону», на щитах розміщено напис «Українська дивізія Галичина. Вони захищали Україну», при цьому не вказано замовника.
«Начальник управління внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації Ігор Ожієвський заявив в інтерв'ю газеті «Україна молода», що його адміністрація не має жодного відношення до появи сітілайтів.
Відхрестилися від них і в облраді. У прес-службі міськради не виключили, що сітілайти можуть бути «соціальною рекламою», однак більш конкретні дані не надали.
За словами фахівців з реклами, на користь того, що ці щити дійсно сплачені міською владою, говорить те, що на них відсутні дані про фірму-замовника», – йдеться в матеріалі «Нового регіону».Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ