Слухай онлайн
Політика

«РосУкрЕнерго» організовують російський криміналітет та українські чиновники, які пов’язані з російською мафією, — Юлія Тимошенко

Вже за місяць Росія підвищить для України ціну на газ — заявила вчора, 15 січня, під час прес-конференції у Львові лідер БЮТ Юлія Тимошенко.
Вже за місяць Росія підвищить для України ціну на газ — заявила вчора, 15 січня, під час прес-конференції у Львові лідер БЮТ Юлія Тимошенко.
«Газова угода є абсолютною аферою, мабуть її підписували на п’яну голову, адже «РосУкрЕнерго», в якого Україна відтепер закуповуватиме газ, на 50% належить російському криміналітету, а на 50% – українським чиновникам, які пов’язані з російською мафією. Це підприємство отримає монополію не лише на газ, який Україна закупляє в Росії, а й на туркменський газ і  наш  внутрішній газ. Скажімо, газ, який ми закупляємо в Туркменістані за 50 доларів за тисячу кубометрів, спільне підприємство продаватиме на ринку України за 95 чи 230 доларів. Крім того, навіть ця ціна довго не протримається, адже туркменбаші вже найближчим часом збирається переглянути для України ціну на газ і збільшити її з 50 доларів за тисячу кубометрів до 85 доларів», — переконана Юлія Тимошенко.
За її словами,  підписана угода вже найближчим часом призведе до банкрутства багатьох  українських підприємств.
Підписуючи газову угоду, Росія, як вважає лідер БЮТ, мала на меті шантажувати Україну. «Росія може зменшити нам ціну на газ і вже ставить питання про передачу частини газотранспортної системи України Російській Федерації, щоб переглянути умови газової угоди», — говорить екс-прем’єр-міністр.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ