Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Розпочав свою роботу Синод Єпископів УГКЦ

Сьогодні, 13 вересня 2006 року, урочистою Архієрейською Божественною Літургією в Архікатедральному соборі Святого Юра у Львові розпочав свою роботу цьогорічний Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви – повідомив о. Ігор Яців, прес-секретар Глави УГКЦ.

Синод – це найвищий церковний орган, який вирішує найважливіші питання церковного життя (засідання відбуваються один раз на рік). У роботі Синоду, який очолить Глава УГКЦ Блаженніший Любомир, візьмуть участь 38 владик – діючі єпископи УГКЦ з чотирьох континентів світу. Основною темою робочих засідань, як і під час минулорічного Синоду, буде питання формування, виховання та життя священиків.
У рамках роботи Синоду, у вівторок, 12 вересня, його учасники мали день духовної застанови на тему «Догматична конституція Другого Ватиканського Собору „Світло народів”». У цьому документі наголошено на особливій ролі і значенні східних католицьких Церков у рамках цілої Церкви.
Архієрейська Божественна Літургія у соборі Святого Юра розпочалася о 10-й ранку. У ній, крім владик, членів Синоду Єпископів УГКЦ, також взяли участь Преосвященний Владика Ерколє (Люпіначчі), Єпископ Люнгро, Помісної Італо-Албанської Церкви, делегований представник Італійської Єпископської Конференції та священики, які належать до допоміжного персоналу Синоду.
У проповіді Глава УГКЦ передусім привітав членів Синоду та гостя Владику Ерколє. Відтак Блаженніший Любомир висловив слова вдячності всі тим, хто відгукнувся на заклик до молитви за успішне проведення Синоду Єпископів УГКЦ та тим, хто, написавши свої пропозиції щодо основної теми Синоду (формування, виховання та життя священиків), взяв участь у його підготовці.
Літургія завершилася церемонією офіційного відкриття Синоду, під час якої було прочитано Декрет про скликання Синоду Єпископів УГКЦ.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ