Слухай онлайн
Cуспільство

Руслана та Пітер Маффай подарували Охматдиту медобладнання для інтенсивної терапії немовлят

Переможниця „Євробачення” Руслана та відомий німецький виконавець Пітер Маффай подарували Львівській обласній дитячій клінічній лікарні Охматдит стіл для інтенсивної терапії новонароджених. Подароване обладнання – досить дороге, його вартість 80 000 євро, воно дозволяє виходжувати дітей, які народились з патологіями.

Як розповів під час прес-конференції Пітер Маффай, 14 митців із 14 країн об’єдналися в одному проекті і через благодійні концерти закуповуватимуть медобладнання для тих країн, які беруть участь у цій програмі. Як додала Руслана, Україна є першою країною, якій передали обладнання в рамках цього проекту, і німецький співак Пітер Маффай, що власне об’єднав навколо себе відомих світових виконавців сам виявив бажання першою відвідати нашу державу, і, зокрема, Львів.
За словами німецького виконавця, він вже вдруге в нашому місті, вперше він тут побував два місяці тому, поспілкувався з лікарями Львівського охматдиту, щоб узгодити нюанси передачі обладнання. Як повідомив на прес-конференції кардіолог „Охматдиту” Роман Ковальський, один такий столик дасть можливість протягом року виходити близько 30 новонароджених: „Після аварії на Чорнобильській АЕС різко збільшилась кількість новонароджених, які потребують інтенсивної терапії, отож для нас це дуже цінний подарунок”.
За його словами, одним столиком для інтенсивної терапії проблеми лікарні не вирішити, однак в рамках цього проекту, який триватиме весь наступний рік, Охматдит сподівається отримати ще 3-4 таких столики. Як додала ж співачка Руслана, єдиним благодійним проектом обмежуватись не треба, вона закликала провідних українських співаків, а також політиків та бізнесменів до Різдвяних свят зробити свій, хоча б маленький, але насправді дуже важливий внесок та закупити необхідне медобладнання для українських лікарень.
Пітер Маффай родом з Румунських Карпат, він успішний співак та відомий соціальний діяч. Його міжнародний проект об’єднав артистів з п’яти континентів. 14 артистів презентують соціальний проект у межах своєї країни і записують альбом спільно з Маффаєм. Наприкінці року відбудеться велике телевізійне шоу (марафон) в прямому ефірі німецького телебачення, а після нього - концертний тур Німеччиною. Всі зібрані кошти перераховуються німецьким телебаченням на придбання медичного обладнання, що надсилається до країн-учасниць проекту.  Для цього альбому і шоу Руслана записала в дуеті з Пітером свою пісню «Світанок». Пітер Маффай співав українською мовою.
На початку березня Пітер відвідав Україну, щоб записати спільно з Русланою телевізійний фільм «Стоп! Знято» про перебіг проекту в Україні. Зйомки відбувалися у Києві та Львові. У цьому соціальному відео Руслана знайомить глядачів з життям своєї країни та її мешканців, відвідує львівську дитячу лікарню, спілкується з її лікарями і пацієнтами. В рамках цього проекту Пітер і Руслана зустрілися з Катериною Ющенко.
Восени вийшов альбом-збірка пісень, записаних Маффаєм в дуеті 13-ма зірками, серед яких і Руслана. Його презентація відбулась на церемонії нагородження Quadriga Award у Берліні 3 жовтня 2006 року. Ця престижна щорічна нагорода вручається діячам політики, економіки, соціальної та культурної сфер.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...