Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

Рятувальники Львівщини ліквідувала займання у господарській будівлі, врятувавши сусідні споруди

У селі Великі Новосілки Яворівського району 4 червня рятувальники оперативно ліквідували пожежу в дерев'яній господарській будівлі, запобігши поширенню вогню на три сусідні споруди. Про це повідомили у ДСНС Львівщини.
Фото: ДСНС Львівщини

4 червня о 16:31 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в селі Великі Новосілки, що на вулиці Менцинського в Яворівському районі. Займання виникло у дерев’яній господарській будівлі.

На момент прибуття вогнеборців, господарська будівля була повністю охоплена полум'ям. Існувала реальна загроза поширення вогню на сусідні будівлі. До приїзду пожежних підрозділів місцеві мешканці намагалися самостійно загасити займання.

Надзвичайникам вдалося ліквідувати пожежу о 18:03. Завдяки оперативним діям рятувальників, від знищення вогнем було врятовано три будівлі.

До ліквідації займання залучались підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій з міста Мостиська, а також місцева пожежна команда з села Поповичі.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ