Слухай онлайн
Політика

Рибак: Всі три гілки влади працюють на "покращення"

Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак заявив, що всі три гілки влади працюють в напрямку покращення життя людей. Про це він заявив на прес-конференції в Донецьку. "Сьогодні три гілки влади працюють в одному напрямку, головному напрямку покращення життя людей", - підкреслив спікер.

При цьому він додав: "Потенційні можливості в Україні є дуже великі, все необхідне, щоб наші люди краще жили. Нам потрібно, щоб на всіх рівнях ми вирішували й усували ті перешкоди, які заважають нам займатися поліпшенням життя людей".

Рибак вказав на те, що Президент Віктор Янукович на 2013 і 2014 роки "ставить завдання, щоб незважаючи на всі складнощі, вирішення соціальних питань -підвищення заробітної плати у бюджетній сфері, соціальна підтримка, будівництво житла, дитячих дошкільних установ, не зменшувалися". Тому спікер вважає, що Верховна Рада повинна, перш за все, зайнятися розглядом законів, пов'язаних з поліпшенням життя населення України.

Рибак повідомив, що направив більше 500 таких законів в комітети ВР. "Зараз більше 500 законів я відправив у комітети Верховної Ради. Комітети сформовані,вони розглядають. Тому 4 лютого (на Погоджувальній раді ВР - ред.) ми поглянемо на їх готовність. Але, на мій погляд, потрібно зараз на перший план винести економічні питання, проблеми зайнятості, в тому числі перших робочих місць. Потрібно розглянути в першу чергу ті закони, які й збережуть робочі місця й дозволять модернізувати виробництво, й збільшать дохідну частину бюджету. Це головні питання".

Як повідомлялося, вчора, 25 січня, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд створює умови для розвитку економіки й появи нових високооплачуваних робочих місць.

Кореспондент

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ